راه های ارتباط

دفتر مرکزی:

-----------------------------

88306256

نمایشگاه:

-----------------------------

76216328

76216179

کارخانه:

-----------------------------

76266280-1

ایمیل:

-----------------------------

info@teca.ir


تکنوکابین عضو گروه شرکتهای تکنوپان در سال 1385 کار خودرا در با واردات سیستمهای آشپزخانه چند برندهای مطرح اروپا آغاز کرد. از جمله این شرکتها می توان به Piramide و شرکت fiamberti ایتالیا اشاره نمود. 

پس از اجرای چندین پروژه موفق تصمیم به بومی سازی و ساخت کابینت آشپزخانه در داخل در جهت واردات تکنولوژی و کاهش هزینه های تولید گرفت. لذا خط تولید تکنوکابین از بهمن 1390 کار خود را با بهره گیری از تکنولوژی و تجربه روز دنیا آغاز کرد. 

کیفیت ، زیبایی و دوام برنامه اصلی تکنوکابین می باشد. با وجود برنامه تولید منظم و منسجم سه پارامتر اصلی در جهت برتری محصولات این مجموعه صنعتی عبارتند از:

  • کیفیت مناسب: به دلیل رعایت استانداردها و روشهای تولید و استفاده از مواد اولیه باکیفیت موجود در بازار، کیفیت محصولات تکنوکابین هرگز از حد تعریف شده اولیه خارج نمی گردد. 
  • قیمت مناسب: باوجود رعایت کیفیت مطلوب در محصولات تکنوکابین، قیمت محصولات بطور غیر قابل انکاری رقابتی و مناسب می باشد. علت مناسب بودن قیمت محصول تمام شده دارای دو دلیل زیر است:

1- کاهش هزینه های تولید

2- نحوه محاسبه قیمت تمام شده بر اساس قیمت یونیتها و اجزای آشپزخانه.

لازم به ذکر است که نحوه محاسبه قیمت اکثر تولید کننده گان بر اساس متر طول کابینت میباشد. در این روش ردیفهای زمینی معادل 60 % قیمت یک متر طول کابینت و ردیفهای هوایی معادل 40 % یک متر طول محاسبه میشوند. سایر المانهای آشپز خانه نیز با این نسبت بطور تقریبی محاسبه می گردند. بعلت غیر دقیق بودن این روش فروشنده ناچار است برای پوشش هزینه های موارد در نظر گرفته نشده در این محاسبات، قیمت پایه و متراژ محاسبه خود را بطور غیر واقعی دست بالا در نظر بگیرد. در روش محاسبه بر اساس قیمت یونیت ها ، محاسبه قیمت براساس قیمت تمام شده و از روی لیست قیمت محصولات کارخانه انجام میشود . نتیجه کلی این روش عبارت است از:

1- تعیین قیمت نهایی آشپزخانه در ابتدای سفارش و هنگام عقد قرارداد

2- کاهش قیمت نهایی سفارش به نفع مشتری

  • زمان تحویل طبق برنامه: به دلیل استفاده از برنامه تولید تعریف شده و تولید انبوه و بهره گیری از ماشین آلات مدرن روز ، زمان تحویل سفارشات طبق اعلان اولیه و بطور منظم انجام می پذیرد.


بخش تولید تکنوکابین

کارخانه این شرکت واقع در جاجرود آماده تولید کلیه محصولات ساخته شده از MDF و نئوپان و فیبرهای چند لایه است. دستگاهها و خط تولید تکنوکابین برای تولید کابینت آشپزخانه برنامه ریزی شده اند اما امکان تولید سایر محصولات چوبی مانند انواع کمد با کاربردهای مسکونی و اداری ، میز های اداری ، فایلهای اداری ، ویترینهای تزئینی و پارتیشن های اداری موجود است.
همچنین تکنوکابین چندین بار دکوراسیون مکانهای عمومی مانند دفاتر شرکتها و رستورانها عهده دار بوده است. به همین دلیل پرسنل آموزش دیده خط تولید هم آمادگی تولید پروژه های انبوه کمد دیواری و کابینت آشپزخانه را دارند و هم آمادگی تولید قطعات مورد نیاز برای انواع دکوراسیونهای سفارشی را دارند. 

  • ظرفیت تولید و مونتاژ تا 50 متر کابینت در روز
  • ظرفیت ذخیره ورق MDF تا 300 ورق 
  • ظرفیت انبار کالای ساخته شده برای 100 متر کابینت